At yarışı Tahminleri İstanbul 1 Temmuz 2018 (YORUMLU)

At yarışı Tahminleri İstanbul 1 Temmuz 2018 (YORUMLU)

At yarışı Tahmin İstanbul 1 Temmuz 2018 ( Gündüz at yarışları program )

1.7.2018 Gazi koşusu tahminleri Velifendi Hipodromu İstanbul at yarışı programı HorseTurk At Yarışı Yorumları:

Veliefendi hipodromunda 8 koşulu bir yarış programı olup Yedili plase 2. Koşu ile saat: 15:00’de ve Altılı Ganyan ise 3. Koşu ile saat: 15:30’da ekranlara gelecektir.

1.AYAK: 4 ve yukarı yaşlı arap atlarının Gr2 ALİ RIZA BEY koşusu 1400 metre çimde düzenleniyor. Bu sene muhteşem bir form yakalayan 8 kez koşup 5 kez kazanıp 3 kez ikinci olan 2. BATMANASLANI tabiki favoridir. Tamerinoğlu yavruları ağırlıklı olarak kumda çok koşsa da BATMANASLANI , Gr1 TBMM koşusu ikinciliği ile çimde acaba sorularına fazlası ile cevap verdi. Sürekli istikrarlı koşan ve jokeyi Özcan Yıldırım’ın yakından tanıdığı 5. SAADIN GÜCÜ , ara sonrası İzmir’de yarış gösterilen Gr1 Cumhuriyet galibi 3. GÜRSU ve ağır çimde oldukça etkileyici birincilikleri bulunan 1. ABUŞ favorinin hatasını bekleyeceklerdir.

2.AYAK: 3 yaşlı dişi ingiliz atlarının Gr2 NENEHATUN koşusu 1900 metre çimde düzenleniyor. Uzayan mesafe aleyhine olsa da muhteşem formu ile Gr1 Kısrak koşusundan ikinci ayrılabilen Gazi yerine burayı tercihleyen 17. VALENCIA favoriliği hak ediyor. Fakat kalabalık trafikte bu tarz klasik dişi koşularında ben her zaman sürpriz arayıp altılıyı prim yaptırmak lazım. Son Kısrak yarışında beş boy startta takılan ve Selim Kaya ‘nın dişilerle uğuruna inandığım 12. SPREAD THE JOY , Ankara’nın rakım faktöründen sonra Veliefendi’ye gelen 11. ROCKET GIRL, ikili günlerinin hatrına kalite 8. MISS PLANET , Özcan Yıldırım ile güzel yarışlar sergileyen 7. MADE IN FOÇA dah sonraki ihtimallerdir.

3.AYAK: 4 yaşlı arap atlarının Gr1 İSTİKLAL SAVAŞI koşusu 2100 metre çimde düzenleniyor. Günün önemli koşularından olan yarışta Kurtel ekürisinin üç eküri desteği ile uzunda çok koşan Özgünhan temsilcisi 12. SELKUT favoridir. Yine son uzun çim yarışı aldatıcı olan 14. TALİPHAN babası Çaş ve dedesi Albatur’un uzunda iyi koştuklarını düşünürsek yarışın ikinci şanslı ismidir. Yine çok güçlü bir pedigriden gelen tıpkı baba kardeşi Batmanaslanı gibi günden güne üstene koyarak ilerleyen meşhur Ajda torunu 13. SERDÜMEN ihmale gelmez. Uzun çime yatkın 15. YETİM AHMET, son yarışı çok beğenilen 6. BUDUNALP, jokeyi M.Çiçek ile aşırı uyumlu 3. ALTEPE daha sonraki ihtimallerdir.

4.AYAK: 3 yaşlı ingiliz atlarının Gr1 GAZİ koşusu 2400 metre çimde düzenleniyor. Sadece güçlü atın değil akıllı atında önem kazandığı Türk atçılığının derbisinde Sait Akson koşusunu galibiyetini beğendiğim uzuna gayet yatkın bir isim olan 12. MISTER GÖRKEM , uzun süredir jokey Halis Karataş tarafından idmanları özenle yaptıralan 13. RHYTHM DIVINE , Selim Kaya ‘nın Peri Lina yerine özel tercihi ile 15. SHARPA , Ankara’dan son iki yarışını güzel aksiyonlarla kazanan 9. KEREMITO, mesafeye oldukça uygun olan adım adım formunu yükselten 18. VANCOUVER ekürisi Peri Lina ile beraber sırasıyla favorilerim. Mesafe konusunda sorun yaşamayan kendini unutturan 14. RUN AND WIN bomba adayımdır.

5.AYAK: 4 ve yukarı yaşlı dişi ingiliz atlarının Grup 2 ZÜBEYDE HANIM koşusu 1600 metre çimde düzenleniyor. Bu sezonun en başarılı iki ismi 5. MISS HELİN ve 6. TATVAN İNCİSİ uyumlu jokeyleri bu yarışta harika bir mücadele bekliyorum.

6.AYAK: 3 yaşlı ingiliz atlarının Gr3 ANAFARTALAR koşusu 2000 metre sentetik kumda düzenleniyor. Çimde tutunamadığı için Gazi’den silinen Victory Gallop temsilcisi 7. EL NINO bu yarışta farklı koşmasını bekliyor ve günün banko atı olarak düşünüyorum.

HorseTurk Altılı Ganyan Tahmin

1.AYAK: 2-5-3-1
2.AYAK: 17-12-11-8-7
3.AYAK: 12-14-13-15-6//3
4.AYAK: 12-13-15-9-18//14
5.AYAK: 5-6
6.AYAK: 7
————————————–
————————————–

Yedili Plase Tahmini

(3)(2)(17)(12)(12)(5)(7)
————————————–

Herkese Bol Şanslar. Unutmayınız ki her zaman kendi tuttuğunuz safkanları ve düşüncelerinizi öncelikle değerlendiriniz. Bu altılı tahmin şablonu bilgilendirme amaçlıdır. At yarışı tahminleri ücretsiz olup sitemiz sürekli günceldir. Tahminlerinize güveniyorsanız yorumlarınız bizim için değerlidir. Konu başlığı altında İstanbul at yarışları tahminlerinizi bekleriz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?