Reklam

HorseTurk.Com at yarışı ile ilgili reklam alımı duyurusudur.

Sitemizin günlük yaklaşık 1.500 – 2.500 arası tekil hiti ve 3.500 – 4.000 arası çoğul hiti bulunuyor. Yine günlük yaklaşık 5.000 – 6.000 arası (Tekil + Çoğul) hiti bulunmaktadır. Reklamlarınız günlük tahmini 5.000 – 6.000 kez arası gösterime girecektir. Sitemizin Pagerank değeri 2 olup, Trustrank değeri 2.2‘dir. Twitter sayfamız Pagerank 2 ve takipçi sayımız 3000 barajını aşmıştır. Her güncellemede değerlerimizin arttığını rahatlıkla söyleyebiliyoruz. At yarışı adına pek çok keyword kelimede en iyi pozisyonlardayız. Sitemiz ziyaretçilerinin yüzde 93 ‘ü Google kullanıcısıdır. Yani tamamen organik user olup bazı siteler gibi sosyal medyadan kasılıp sahte hitimiz asla yoktur. Detaylı tüm verilerimiz için sayaç bilgileri mail yolu ile gönderebiliriz.

Sitemiz 4 yaşını Aralık 2015 itibariyle doldurdu. Kasılmamış sıfır bir domainden bu üç senelik süreçte ilk yılımızda 331.000 , ikinci yılımızda 707.000 , üçüncü yılımızda 880.000 tekil ziyaretçiyi misafir ettik. Toplam 4 yıllık süreçte toplamda 3920 haber yaptık. Sitemize 2.562.000 tekil , 5.042.000 çoğul ( 7.604.000 tekil+çoğul ) kullanıcı tarafından ziyaret edildi. Her ay , her yıl ziyaretçi sayımız hızlıca artmaktadır.

Tüm bu başarılarımız sonucunda çeşitli mail’ler almaktayız. Genel olarak yazı güzelliği ve başarılarınız devamı şeklinde olan tepkileriniz bizleri mutlu etmektedir. Lakin sizlere daha kaliteli hizmet sunabilmek için bazı reklam şirketlerinin tekliflerini değerlendirmek zorundayız. Gönül isterdi ki atçılık ile ilgili reklamlar dönsün. Ne yazık ki atçılık ile ilgili güzel teklifler gelene kadar bir müddet aracı reklam firmaları ile devam edeceğiz.

Bize ulaşıp reklamlarınızı sitemizde yayınlamak isteyenler için tarifemiz aşağıda belirtilmiştir.

Reklam alanı ücreti 1 aylık = 150 TL , 3 aylık 400 TL ‘dir. ( Bilgi: Fiyat politikamız sitemizin şu anki gelir miktarımızla doğru orantılı olarak belirlenmiştir.) ( Promosyon olarak : Facebook , Twitter başta olmak üzere sosyal ağlardan desteklenir )

Reklam alanlarımız şu anda 300×250 , 460×80 banner şeklindedir. Reklam veren ile banner ölçütü konusunda ortak noktada buluşabilinir. Ayrıca arka plan (background) reklam seçeneğimizde mevcuttur.

Hangi reklamlar ve sponsorluklar kabul edilmez ?

-Pop-up , splash, site under gibi reklam modeli satışlarımız bulunmamaktadır.
-Yetişkinlere özel ürünlerin satışı yapan şirketlerle reklam anlaşması yapılmamaktadır.
-Yasaya aykırı hiçbir site ile anlaşma yapılmamaktadır.
-Text reklam , backlink ve tanıtım yazısı alınmaz.

Bize bu mesaj altına yorum yazarak ulaşabileceğiniz gibi detaylı bilgi almak için iletişim adreslerimiz;

Mail : [email protected]

Twitter : http://twitter.com/HorseTurk

facebook : https://www.facebook.com/HorseTurk

R10 Webmaster Forum Nick : Somebody

Aykut KANDEMİR

Yazı Tarihi : 16 Ocak 2016 olup yukarıdaki veriler ve rakamlar gelecek zaman içerisinde değişiklik gösterebilir.

Pin It

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?