2012 Holy Bull Stakes – Algorithms

2012 Holy Bull Stakes – Algorithms

29 Ocak 2012 gecesi Gulfstream Park ‘ta Holy Bull Stakes ( Gr 3) koşusunu Algorithms , jokeyi Javier Castellano ile kazandı. 400.000$ ödüllü koşu 1600 metre kumda gerçekleşirken müddet 1:36.17 oldu.

2012 Holy Bull Stakes Algorithms
Algorithms ( Bernardini – Ava Knowsthecodey / Cryptoclearance ) pedigrisine sahip olup bu koşuyla beraber 3 te 3 yapmış olurken geçilmezligini sürdürdü . Kentucky Derby ( Group 1 ) koşusuna katılma yolunda önemli bir kazanç saglayan safkanın bundan sonraki koşusu merakla bekleniyor. Büyük favori Hansen ise ikinci olurken ilk kez geçilerek hayranlarını üzdü.

Algorithms’in jokeyi Javier Castellano koşu sonrası ; ” Acele etmeden Hansen ‘i izledim.Dogru zamanı bekledim ve kazandım.O babası Bernardini gibi iyi bir isim.Umarım babası gibi çok başarılı olucak.Çünkü Todd Pletcher gibi önemli ellerde hazırlanıyor” dedi.

Hansen’in jokeyi Ramon Dominguez koşu sonrası ; ” Hansen cıkarken tökezledi ve çarpışmalar sonucu bir anda aşırı hız yaptı.Bugun aksilikler nedeniyle biraz korkaktı.Bu kadar hız yapması ve diger nedenler elbette bahane degildir.Bu durumdan tabi memnun degilim ama hayal kırıklıgıda yaşamıyorum .” dedi.

2012 Holy Bull Stakes – Algorithms
http://www.youtube.com/watch?v=lV52dM5E5n0

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?