Altılı ganyan nasıl oynanır

Altılı ganyan nasıl oynanır

TJK en çok oynanan ana oyunu altılı ganyan nasıl oynanır , 6 lı ganyan hesaplaması ve birim fiyatı nedir ?

Altılı ganyan nedir : 6’lı ganyan oyunu birbiri ardına yapılan altı koşunun birincilerini tahmin ederek o atlar üzerine oynanan ganyanların hesaplanması ile yarışsevere sunulan bir şans oyunudur.

6’lı ganyan hesaplama : Altılı ganyan oyunu birim fiyatı koşulan hipodrom seçeneğine göre ikiye ayrılmaktadır. Hesaplaması ise Kombinasyon sayısı x 1 adet kombinasyonun birim fiyatı x Misli adedi şeklindedir.

İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa ve Kocaeli yarışlarında 6’lı, 5’li, 4’lü ve 3’lü ganyan, 7’li Plase oyunlarında birim fiyat 6 kuruş olarak uygulanacaktır.

Elazığ, Şanlıurfa ve Diyarbakır yarışlarında 6’lı, 5’li, 4’lü ve 3’lü ganyan, 7’li Plase oyunlarında birim fiyat 4 kuruş olarak uygulanacaktır.

Ayrıca Yurtdışı yarışlarında da; 6’lı, 5’li, 4’lü ve 3’lü ganyan, 7’li Plase oyunlarında birim fiyat 4 kuruş olarak uygulanacaktır.

6’lı Ganyan oynamanın en hızlı ve kolay yolu Hazır Kuponlardır. Tek yapmanız gereken, ne kadar oynayacağınıza karar vermenizdir. Hazır kuponunuz tüm sabit ganyan bayilerimizden, e-bayi üzerinden ve Hipodrom gişelerinden oynayabiliyorsunuz.

6’lı Ganyan oyununu kendi seçeceğiniz atlarla oynamak istiyorsanız, kupon doldurmadan önce günün yarış programından 6’lı Ganyan’ın başladığı koşuyu bulmalı ve takip eden koşularda kazanacağını düşündüğünüz atları bulmalısınız.

Altılı ganyan nasıl oynanır ( Videolu anlatım )
https://www.youtube.com/watch?v=rSnO0CgKFtg

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?