At yarışı dizisi Luck iptal edildi

At yarışı dizisi Luck iptal edildi

Yarış severler başta olmak üzere pek çok kişinin takipçisi oldugu, HBO kanalının başrolünde Dustin Hoffman‘ın yer aldığı iddialı at yarışı dizisi ‘Luck‘ çekimlerde üç atın hayatını kaybetmesi üzerine bitirildi.

HBO kanalından akşam saatlerinde yapılan yazılı açıklama ile ilk sezonu devam etmekte olan ‘Luck’ın çekimlerinin durdurulmasına ve dizinin iptal edilmesine karar verildiği duyuruldu.

Dizinin çekimleri sırasında önce iki at ölmüştü. Son olarak Salı günü California’da bulunan Santa Anita Park’taki yeni sezon bölümlerinin çekimleri sırasında da bir atın yaralanmasıyla birlikte bir safkan da iğneyle uyutulmuştu.

Alınan ilk karara göre dizi ekibi çekimlere atların yer almadığı sahnelerle devam edecekti. Fakat at ölümleri yüzünden rahatsız olan kanal yönetimi diziyi bitirdi. Ayrıca son ölümlerle Amerika halkında da belirli kesim dizinin kaldırılması için yogun baskılar yapıyordu.

İKİNCİ SEZON BÖLÜMLERİ YAYINLANMAYACAK
Yoğun ilgi üzerine kısa sürede ikinci sezon onayını alan dizinin ekibi, şimdiden ikinci sezonun çekimlerine başlamış ve ikinci sezon ikinci bölümün çekimlerini yapıyordu. Ancak yayından kaldırılan dizinin yeni sezonun çekilen bölümleri de yayınlanmayacak ve ilk sezonun geriye kalan iki bölümüyle birlikte final yapılacak.

ntvmsnbc’den alıntıdır.
Luck

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?