At yarışı tahmin Bursa 27 Ocak Murat BÖLÜCEK

At yarışı tahmin Bursa 27 Ocak Murat BÖLÜCEK

27 Ocak 2020 Pazartesi günü ALTILI GANYAN BURSA OSMANGAZİ ANALİZ VE DÜŞÜNCELERİMİZ.

1.Ayak: Bursa’da günün ilk ayağında 2 numaralı NASİRHAN öncelikle tuttuğum isimdir.4 numaralı ATARDAMAR bugün için etkili koşmasını beklediğim ikinci şanslı isimdir.1 numaralı GUBAZ olmazsa olmaz.5 numaralı BABÜRBEY ve 3 numaralı ULUAT’da yazıldığında sanırım bu ayağı sigortalamış oluruz.

2.Ayak: Grubun en yüksek handikap puanına sahip olan 6 numaralı FOR THE KING alternatif tek olarak yazılabilir.190 günlük araya rağmen ikinci en yüksek handikap puanına sahip olan 10 numaralı MATBAACI kalitesiyle düşünülmeli.2 numaralı JUST RUN,1 numaralı GREAT ATTACK ve 4 numaralı APOPHİS bu ayağı tek geçmeyip yeri olanlar için önereceğim isimler olacak.Bombam Bursa’nın Prensi denilen Halef KATI ile start alacak olan 5 numaralı SHARE TOGATHER.

3.Ayak: 2 numaralı SARPERHAN,4 numaralı KAFKAS GÜZELİ öncelikle yazılmalı.Daha sonra yeri olanlar için 1 numaralı ÇAKIRIN KIZI ve pencere kalmasın diyerek 3 numaralı STREET FIGHTER düşünülmeli.

4.Ayak: yorumsuz,açıklamasız sadece sezgilerime ve bulgularıma güvenerek, ve de bir yerde TEK yazmak ve risk almak zorunluluğumdan dolayı TEK hakkımı bu ayakta 1 numaralı BRATİSLAVA’dan yana kullanmak istedim.BRATİSLAVA TEK.

5.Ayak: 2 numaralı STRONGER ve 1 numaralı LADY OF KANEKO Ekürisi 8 numaralı ARPELLO ile birlikte öncelikle yazılmalı.Daha sonra yeri olanlar için 3 numaralı DADDY COOL 😎 ve 12 numaralı KARACAKAAN önerebileceğim isimler.

6.Ayak: Günün son ayağında 8 numaralı VARNA en güvendiğim ve Tek önerebileceğim bir isim fakat,son ayakta yatma korkusu olanlar için Rakiplerini de Şablonumuzda sıraladım.

HERKESE BOL ŞANSLAR Kupon Tutarı Komple ŞABLON 168 ₺ Sıralamamızı ve öncelikli isimlerimizi dikkate alarak bütçenize göre küçültebilirsiniz.AZ HIRS BOL KAZANÇ

TUTTUĞUNUZ ATLARI BAŞTA YAZIN TEK TERCİHLERİ SİZE BIRAKILMIŞTIR.

Murat BÖLÜCEk

27 OCAK 2020 – BURSA ALTILI TAHMİNİMİZ

1. AYAK: 2,4,1,5,3

2. AYAK: 6* FOR THE KING//10,2,1,4,5

3. AYAK: 2,4,1,3

4. AYAK: 1***BRATISLAVA

5. AYAK: 2,1//3,12

6. AYAK:8*VARNA//4,5,1,7

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?