At yarışı tahmin İstanbul 29 Ocak Murat BÖLÜCEK

At yarışı tahmin İstanbul 29 Ocak Murat BÖLÜCEK

29 Ocak 2020 ÇARŞAMBA GÜNÜ İSTANBUL ALTILI GANYAN ANALİZ VE DÜŞÜNCELERİMİZ.

1.Ayak: 3 yaşlı ingiliz dişilere mahsus maiden bu koşuda 2 numaralı BLACK OR WHITE favorimizdir.1 numaralı BIANCA CAPELLO en yakın rakibi durumundadır.3 numaralı CİNGOROZ bu iki isimden sonra düşünülmeli.9 numaralı VICKY BARON ve 11 numaralı WINTERS LOVE ise daha sonra şans verdiğimiz isimlerdir.

2.Ayak: 8 numaralı BOTAN ilk olarak yazılmalı 5 numaralı KEVİR yine iddialı bir isim olarak işaretlenmeli.4 numaralı ATEŞ HATTI üçüncü isim olarak şans verdiğimiz isimdir.yarışın favorisi 2 numaralı GÜLDÜR GÜLDÜR olmazsa olmaz zaten.1 numaralı BUDUNALP en yüksek handikap puanına sahip bir isim ve bugün patlama 💥 yapabilir.Eğer ki bu atların da dışına çıkar ve kim bu ayağı patlatır ve altılıyı cazip bi yerlere taşır dersek,Günün akreplerinde önerdiğimiz isimleri inceleyip dikkate almakta yarar var

3.Ayak: 8 numaralı ARDABEY ilk tuttuğumuz isim ve öncelikli şans verdiğimiz Cazip bir isimdir.daha sonra 3 numaralı BAYPATRON şampiyon KARATAŞ ile yazılmalı.bu iki isimden sonra 1 numaralı ÖZGÜN STAR ve 2 numaralı BELALI TUMBULU’da yazarsak yeterli olur kanaatindeyim.EZBERLERİ BOZACAK BİR KOŞU OLUR BOMBA BİR SONUÇ ÇIKABİLİR Mİ? ÇIKARSA KİM OLUR DERSEK.!!! Şahsi düşüncelerim için Günün akrepleri’ne bakmanızı öneririm.

4.Ayak: 5 numaralı ULUDAZ şampiyon KARATAŞ ile tartışmasız favori ve ALTERNATİF tek önerimiz olarak,öncelikle yazılmalı.6 numaralı JACK SPARROW yine oldukça iddialı ve etkili koşmasını beklediğim bir isim.küçük kuponlar için bu iki isim yeterli gibi görünse’de ben şahsi kuponuma 3 numaralı MY BILLIONERE ve 7 numaralı RED TORNADOYU’da yazmaya çalışacağım.

5.AYAK: BENİ EN ÇOK ZORLAYAN AYAK BURASI OLSA’DA 6 numaralı ONURLU EFE EKÜRİSİYLE BİRLİKTE İDDİALI OLUR KANAATİNE VARDIM.4 numaralı ACIDİLLİ FATİH EN YAKIN VE ÖNCELİKLİ RAKİBİ OLACAKTIR.

6.Ayak: 7 numaralı RACE CHANNEL VE 11 numaralı VIA VENETO İKİLİSİNDEN BİRİNİN KAZANACAĞINI TAHMİN ETTİĞİM BİR KOŞU VE BURASI İÇİN YETERLİ OLUR KANAATİNDEYİM.

HERKESE BOL ŞANSLAR KUPON TUTARI 112 ₺

TUTTUĞUNUZ ATLARI BAŞTA YAZIN TEK TERCİHLERİ SİZE BIRAKILMIŞTIR.

Murat BÖLÜCEK
29 Ocak 2020 ÇARŞAMBA günü İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromu‘nda GÜNÜN AKREP’LERİ̇.

1. AYAK: 10🦂VOLİMTE

2. AYAK: 7🦂BAĞRIYANIK -10🦂MARENGO

3. AYAK: 7🦂OĞLUM ORHAN 6🦂PİST KRALI

4. AYAK: 7🦂RED TORNADO 3 MY BILLIONAIRE

5. AYAK: 1🦂BERKALP 2🦂SİNANLI 9🦂LİZARDON

6. AYAK: 3🦂KADRUSHKA 8🦂SARAYLI KIZ

29 OCAK 2020 – İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1. AYAK: 2,1,3,9,11

2. AYAK: 8,5,4,2,1

3. AYAK: 8,3,1,2

4. AYAK: 5*//6,3,7

5. AYAK: 6*ONURLU EFE//4*ACIDİLLİ FATİH

6. AYAK:11*VIA VENETO//7*RACE CHANNEL.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?