At yarışı Tahminleri İzmir 16 Ocak 2020

At yarışı Tahminleri İzmir 16 Ocak 2020

At yarışı Tahmin İzmir 16 Ocak 2020 ( Gündüz at yarışları program )

16.1.2020 İzmir at yarışı programı HorseTurk At Yarışı Yorumları:

Şirinyer hipodromunda 6 koşulu bir yarış programı olup Altılı Ganyan ise 1. Koşu ile saat 15.00 da ekranlara gelecektir.

3. Ayak: 4 yaşlı arap atlarının Maiden koşusu 1400 metre kum pistte koşulacaktır. İkincilik serisinden kazanarak kurtulmasını beklediğim 9. ŞERİFAĞA günün banko atı olarak düşünüyorum. Alternatif tek beşinci ayakta son iki startını kazanan Kaizbert’in inatçı isimlerinden 1. TOROSDAĞI ve ikinci ayakta son yarışı ölçü almadığım 1. HÜSNİ kazanabilir.

HorseTurk Altılı Ganyan Tahmin

1.AYAK: 4-9-5-3-8
2.AYAK: 1//4-3
3.AYAK: 9
4.AYAK: 2-5-6
5.AYAK: 1//3
6.AYAK: 5-6-2-9-10//8
—————————–
—————————–
Görüntülü altılı ganyan yorum;

Herkese Bol Şanslar. Unutmayınız ki her zaman kendi tuttuğunuz safkanları ve düşüncelerinizi öncelikle değerlendiriniz. Bu altılı tahmin şablonu bilgilendirme amaçlıdır. At yarışı tahminleri ücretsiz olup sitemiz sürekli günceldir. Tahminlerinize güveniyorsanız yorumlarınız bizim için değerlidir. Konu başlığı altında #izmir at yarışları tahminlerinizi bekleriz. #tjk #şirinyer #hipodrom #buca #altılı #ganyan #tahmin #ücretsiz #horses #horse

Yorumlar (2 Yorum)

  • Aykut Bey, bugünkü tahmininiz kapsamlı olmuş, süper olmuş. Her söylediğiniz atın kazanabilme nedenini açıklıyorsunuz. Tahminlerinizi bu şekilde yapmanızı rica ediyorum. Önceki tahminlerinizin bazı yarış ayaklarında, atların kazanabilme nedenini açıklamadan sadece atların numaralarını sıralamıştınız. O şekilde tatmin edici olamıyor. Video biraz uzayabilir ama bugünkü tahmininiz açıklamalı. Bu şekilde çok güzel. Çok çok teşekkür ederim. Sevgi ve Saygılarımla.

  • Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?