TJK Başkanlığına Tek Aday

TJK Başkanlığına Tek Aday

Türkiye Jokey Kulübü Başkanlığı için, uzun yıllar sonra tek adayla seçime gidiliyor.

Birincisi 15-16 Şubat tarihlerinde, çoğunluk sağlanamazsa ikincisi 23-24 Şubat tarihlerinde saat 10.30’da Veliefendi Hipodromu Şeref Salonu’nda yapılacak olan 2013 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda, Türkiye Jokey Kulübü’nün yeni Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri belli olacaktır.

Yeni seçim yasasına göre başkan adayının kesin olduğu seçimlerde, yönetim kurulu üyeleri ise asli üyelerin kullanacağı oylarla 6 asil, 5 yedek üye olarak belirlenecektir.

TJK Başkan adaylığında bu yıl seçimlerde tek aday olan Serdal ADALI yönetim kurulu için listesini belirledi.

TJK Denetim Kurulu ve Disiplin Kurulu Üyeliği için adayların başvurusu 10.02.2013 tarihinde sona erecek.

YÖNETİM KURULU ADAY LİSTESİ
Osman Hattat
Ender Aydıner
N.Can Güven
İlyas İlbey
Cengizhan Gödek
Ahmet Özbelge
M.Doruk Yılmaz
Demir Kamil Görgün
Murat Kadaifçioğlu
Turgut Alakuş
Sadettin Atığ

Serdal ADALI kimdir ?

1964 Adana doğumlu olan Serdal Adalı, 1984 yılında iş hayatına atıldı. Babasının rahatsızlığı dolayısıyla California Üniversitesi’ndeki lisans eğitimini yarıda bırakmak zorunda kalan Adalı, ailesinin desteğiyle Adalı Holding’i kurdu. İnşaat, servis, lojistik, catering ve enerji alanlarında 6 bini aşkın çalışanıyla uluslararası alanda iş yapmaktadır. Adalı, evli ve iki çocuk babasıdır. Serdal Adalı Beşiktaş yöneticisi olduktan sonra medyada fazlaca yer bulmuş ve Beşiktaş ‘a getirdiği büyük yıldızlarla Beşiktaşlıların gönlünde taht kurmuştur.

tjk serdal adalı

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?