TJK den aygır katologu atağı

TJK den aygır katologu atağı

2018 aşım yılı yaklaşır iken TJK ‘den oldukça güzel bir uygulama başladı. Türkiye Jokey Kulübü resmi sitesinden yaptığı açıklama ile 2018 yılında Hara – Aşım İstasyonlarında aşım yapan tüm aygırların tanıtımını ücretsiz olarak kendi çıkaracağı aygır katalogu ile reklamını yapacaktır. Oldukça faydalı olmasını beklediğim çalışma için şimdiden emeği geçenleri tebrik ederiz.

Yapılan açıklamanın tam metni ;

2018 İNGİLİZ AYGIR KATALOĞU HAKKINDA

2018 yılı İngiliz aygır kataloğu, Türkiye Jokey Kulübü tarafından yayımlanacaktır.

Türkiye Jokey Kulübü Hara/Aşım İstasyonlarında misafir pansiyoner olmaya hak kazanan aygırlar için bu hizmet ÜCRETSİZ verilecektir.

Ancak, bu hakkı kazanamayan ve katalogda yer almak isteyenler için, aygır başına 2 sayfa olan standart tanıtım bedeli 1.500 TL’dir.

Katalogda yer alması talep edilen aygırlar ile ilgili tüm bilgi ve fotoğrafların en geç 20 Ekim 2017 Cuma günü saat 18:00’a kadar İstanbul Veliefendi Hipodromu / Yayın Grubu ve Medya Merkezi’ne dilekçe ile teslim edilmelidir.

Türkiye Jokey Kulübü tarafından oluşturulacak program dahilinde, aygırlarının fotoğraflarını çektirmek isteyen at sahiplerinin, randevu talebinde bulunarak tarih mutabakatı yapmaları gerekmektedir.

Eksik bilgi ve fotoğrafla veya son başvuru tarihinden sonra yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

aygır katalog

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?