Yedili ganyan nasıl oynanır

Yedili ganyan nasıl oynanır

TJK yeni oyunu Yedili ganyan nasıl oynanır , 7 li ganyan hesaplaması ve birim fiyatı nedir ?

Yedili ganyan nedir : 7’li Ganyan oyunu birbiri ardına yapılan yedi koşunun birincilerini tahmin ederek o atlar üzerine oynanan müşterek bahistir.

7’li ganyan hesaplama : 7’li Plase ile aynı ayaklarda düzenlenecek olan oyunda, uygulanacak birim fiyat 0,25 Kuruş olarak belirlendi.

Altılı ganyan oyununa alternatif olarak düzenlenen oyunda, 0,06 Kuruş birim fiyatlı Altılı Ganyan karşısında 0,25 Kuruş gibi 4 katı fazla bir fiyat uygulamasının amacı ise tevzinin yüksek tutularak aşırı yüksek ikramiyelere ulaşmaktır.

Altılı ganyan’ın zorluğu karşısında 4 katı birim fiyat ile 7 ayağın bulunması oyunu çok daha zor bir hale sokacak olup, devirler ile oluşacak daha yüksek tevziler oyuna iştirakleri arttıracaktır.

7’li Ganyan oynamanın en hızlı ve kolay yolu Hazır Kuponlardır. Tek yapmanız gereken, ne kadar oynayacağınıza karar vermenizdir. Hazır kuponunuz tüm sabit ganyan bayilerimizden, e-bayi üzerinden ve Hipodrom gişelerinden oynayabiliyorsunuz.

7’li Ganyan oyununu kendi seçeceğiniz atlarla oynamak istiyorsanız, kupon doldurmadan önce günün yarış programından 7’li Ganyan’ın başladığı koşuyu bulmalı ve takip eden koşularda kazanacağını düşündüğünüz atları bulmalısınız.

Yedili ganyan nasıl oynanır ( Videolu anlatım )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?