Racing Podcast

Racing Podcast

At yarışı adına yepyeni bir sesli söyleşi programı Racing Podcast başladı.

İlk programda değerli arkadaşım Numan Sakar ile ben Aykut Kandemir arasında at yarışı üzerine güzel bir sesli sohbet hazırlamaya çalıştık. Tabi ilk program gereği ve amatörce bu işi gerçekleştirdiğimiz için oluşabilecek hatalardan dolayı şimdiden affınıza sığınıyoruz. Amaçımız yazılarla ifade edemediğimiz görüşlerimizi paylaşmaktır. Yazı yazmak güzel fakat oldukça zaman alıcı ve yorucu olduğundan, böyle farklı bir söyleşi programı yapmayı düşündük. Günümüzde zaman oldukça değerli olup , bu tarz interaktif bir program ile at yarışlarında gündem maddelerini analiz ettik.

Sizlerden gelecek olumlu veya olumsuz tepkiler programın devamı konusunda bizlere yol gösterecektir. Öneri ve şikayetlerinizi bizlere iletirseniz memnun kalırız. Bizlere bu haber altına yorum yazarak veya twitter adreslerimizden (@paskalovic , @horseturk) düşüncelerinizi belirtmenizi bekliyoruz. (Not: Sesi daha iyi algılamak için kulaklık ile dinlemeniz veya son ses açmanız gerekebilir. İlerleyen zamanlarda teknik aksaklıkları çözerek daha iyi ses kalitesini elde etmeye çalışacağız.)

27 Aralık 2013 tarihli Racing Podcast programı Bölüm 1 için aşağıdaki truncu play tuşuna basmanız yeterlidir.

Yorumlar (2 Yorum)

  • Bu tür yenilikler at yarışı medyası için çok önemli…Özellikle bilinçli ve araştırmacı yarışsever için bu tip sohbetler çok faydalı olacaktır…Teşekkürler…Umarım görüntülü sohbetleride görebiliriz.

  • Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?