Racing Podcast Bölüm 2

Racing Podcast Bölüm 2

At yarışı içerikli sesli söyleşi programı olan Racing Podcast ‘un ikinci bölümün kaydı tamamlandı.

İlk program sonrası gelen olumlu tepkiler bizi adeta kamçıladı. İkinci programda ise Dubai festivali ilk gün koşuları , Amerika Eclipse ödülleri , Avrupa aygır kazanç listesi lideri Galileo , emekli edilen Moonlight Cloud, ülkemizde dikkat çeken 3 yaşlıları ( Gemici ve Ben Ten ) kısaca analiz etmeye çalıştık.

İkinci programda değerli arkadaşım Numan Sakar ile ben Aykut Kandemir arasında at yarışı üzerine güzel bir sesli sohbet hazırlamaya çalışmıştık. Tabi yeni bir program olmamız nedeniyle ve amatörce bu işi gerçekleştirdiğimiz için oluşabilecek hatalardan dolayı şimdiden affınıza sığınıyoruz. Amaçımız yazılarla ifade edemediğimiz görüşlerimizi paylaşmaktır. Yazı yazmak güzel fakat oldukça zaman alıcı ve yorucu olduğundan, böyle farklı bir söyleşi programı yapmayı düşündük. Günümüzde zaman oldukça değerli olup , bu tarz interaktif bir program ile at yarışlarında gündem maddelerini analiz ettik.

Öneri ve şikayetlerinizi bizlere iletirseniz memnun kalırız. Bizlere bu haber altına yorum yazarak veya twitter adreslerimizden (@paskalovic , @horseturk) düşüncelerinizi belirtmenizi bekliyoruz. (Not: Sesi daha iyi algılamak için kulaklık ile dinlemeniz veya son ses açmanız gerekebilir. İlerleyen zamanlarda teknik aksaklıkları çözerek daha iyi ses kalitesini elde etmeye çalışacağız. Yayına katılmak isteyenler ooVoo programını kurup twitter üzerinden bizlere mesaj atmalarını istiyoruz. ooVoo programı ses ve görüntü açısından Skype’den daha kalite olup konuşan kişi sayısında sınırlaması geniş olması nedeniyle seçilmiştir.)

11 Ocak 2014 tarihli Racing Podcast programı Bölüm 2 için aşağıdaki truncu play tuşuna basmanız yeterlidir.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?