800.000 Euroluk She´s Mine görücüye çıkıyor

800.000 Euroluk She´s Mine görücüye çıkıyor

2011 yılı Kasım ayı Goffs satışlarından 800.000 Euroluk bedelle alınan She´s Mine görücüye çıkıyor. Aracı Ekürisinin en yüksek fiyatlı transferi İrlanda Leopardstown pistine çıkmak için çok az gün kaldı. 2 yaşlı dişi ingiliz taylarına ait yarışın ön kayıtları tamamlanırken henüz deklaresi ve jokeyi kesinleşmedi. Yarışı tercih etmeleri halinde 3 Kasım 2013 tarihinde Türkiye saatiyle 14.25 te koşulacak ve ATR kanalı canlı yayınlanacaktır.

She´s Mine ( Sea The Stars — Scribonia / Danehill ) pedigrisine sahip olup , anne kardeşleri içinde SCINTILLULA ve CUIS GHAIRE gibi Gr1 yarışlarda plaseleri olan ve Grup kazanan ablaları bulunmaktadır. Baba Sea The Stars ise yarış yaşamı efsanevi bir isim olup muhteşem anne Urban Sea oğludur. Aygırlık hayatının ilk meyveleri 2013 yılında 2 yaşlı olarak koşmaya başladı ama henüz tatmin edici yarışlar koşamadılar. Otoritelerin beklentileri ise 3 yaşında çıkış göstermesi yönünde.

Büyük yatırımlarıyla zirveye oynayan Vefa Harasının , özellikle Avrupa’da kendilerine bol şanslar diliyoruz. Bir Türk atçısının neler yapabileceği adına önemli hamlelerin sonuçuna ulaşması dileğiyle…

Shes Mine

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?